Arctic

Ansiennitet : 361 dager
Generell rangering : 108.
Reservere : 1 148 182 equus
Tidligere eiere
Ridehest Nokotahest Svart
11:00
Energi
75%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 7716.13

utholdenhet
670.637
1341.27
hurtighet
451.6335
903.27
dressur
885.4755
1770.95
galopp
299.029
598.06
trav
940.1415
1880.28
hopp
611.147
1222.29
Rase: NokotahestAlder: 2 år 4 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 149 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 370 kg
Pelstype: Svart Født den: 09/01/2026
Oppdretter: Arctic

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 23046.47
utholdenhet4007.24  galopp1777.97
hurtighet2693.44  trav5622.70
dressur5294.76  hopp3650.36
BLUP:
-89.54
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
4007.24
4007.24
4007.24
4007.24
hurtighet
2693.44
2693.44
2693.44
dressur
5294.76
5294.76
5294.76
5294.76
5294.76
galopp
1777.97
1777.97
1777.97
trav
5622.7
5622.7
5622.7
5622.7
5622.7
hopp
3650.36
3650.36
3650.36
3650.36
Merren har 2248 ferdighetsstjerner.

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8


Ridesenter

S 23046.47 er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

pictoalertS 23046.47 kan formere seg fra 2 år 6 måneder.
Hun er bare 2 år 4 måneder år gammel!

Informasjon