Vampiric

Ansiennitet : 752 dager
Generell rangering : 102.
Reservere : 8 400 042 equus
Tidligere eiere
Ponni Highlandponni Blakk
11:30
Energi
71%
Helse
40%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 7694.81

utholdenhet
1124.5095
2249.02
hurtighet
792.526
1585.05
dressur
728.493
1456.99
galopp
251.0825
502.17
trav
176.4275
352.86
hopp
774.3655
1548.73
Rase: HighlandponniAlder: 29 år 2 måneder
Dyreart: PonniHøyde: 148 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 461 kg
Pelstype: Blakk Født den: 14/01/2026
Oppdretter: Vampiric Gevinst: 1 164 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 013111
Travløp 0000
Terreng 0025
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 8424.27
utholdenhet2015.86  galopp1032.13
hurtighet1425.31  trav1208.23
dressur1330.57  hopp1412.17
BLUP:
80.96
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2015.86
2015.86
2015.86
hurtighet
1425.31
1425.31
dressur
1330.57
1330.57
galopp
1032.13
1032.13
trav
1208.23
1208.23
hopp
1412.17
1412.17
Merren har 786 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +13, hurtighet: +13, dressur: +13, galopp: +13, trav: +13, sprang: +13

selleclassique1x1* Klassisk sal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

brideclassique1x1* Klassisk hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Navn:
Frem til:
23. desember 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj lin
Fordeler:
havre 3*** klassisk sal 3*** klassisk hodelag 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne merren spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

F 8424.27 er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
reproductionBedekninger: 4
arbreStamtre
chevalAvkom