Rikitikitavi

Ansiennitet : 2097 dager
Generell rangering : 373.
Reservere : 2 102 783 equus
Tidligere eiere
Ridehest Nokotahest Skimlet
09:00
Energi
100%
Helse
10%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 2673.14

utholdenhet
166.903
333.81
hurtighet
137.2935
274.59
dressur
377.3175
754.63
galopp
59.655
119.31
trav
318.3675
636.74
hopp
277.033
554.07
Rase: NokotahestAlder: 31 år 4 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 150 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 437 kg
Pelstype: Skimlet Født den: 17/01/2026
Oppdretter: Rikitikitavi

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 23720.48
utholdenhet3143.48  galopp1424.76
hurtighet2668.97  trav5315.09
dressur6259.80  hopp4908.38
BLUP:
-20.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
3143.48
3143.48
3143.48
3143.48
hurtighet
2668.97
2668.97
2668.97
dressur
6259.8
6259.8
6259.8
6259.8
6259.8
6259.8
galopp
1424.76
1424.76
trav
5315.09
5315.09
5315.09
5315.09
5315.09
hopp
4908.38
4908.38
4908.38
4908.38
4908.38
Merren har 2314 ferdighetsstjerner.

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8


Ridesenter

коба 23720.48 er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 1
arbreStamtre
chevalAvkom