motte

Ansiennitet : 421 dager
Generell rangering : 155.
Reservere : 102 988 equus
Tidligere eiere
Ridehest Nokotahest Svart fuks
13:00
Energi
42%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 13666.01

utholdenhet
624.9135
1249.83
hurtighet
299.3525
598.71
dressur
2517.7575
5035.52
galopp
339.1255
678.25
trav
2236.416
4472.83
hopp
815.4405
1630.88
Rase: NokotahestAlder: 7 år 2 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 150 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 437 kg
Pelstype: Svart fuks Født den: 27/01/2026
Oppdretter: motte

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 21725.41
utholdenhet3777.00  galopp1678.02
hurtighet2537.04  trav5298.31
dressur4994.14  hopp3440.89
BLUP:
-11.04
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: F 23053.76 Furuberget
Stammor: Willfred FunLight
Nokotahest
50.0%
Tennessee Walker
50.0%

Dyktighet

utholdenhet
3777
3777
3777
3777
hurtighet
2537.04
2537.04
2537.04
dressur
4994.15
4994.15
4994.15
4994.15
4994.15
galopp
1678.02
1678.02
1678.02
trav
5298.31
5298.31
5298.31
5298.31
5298.31
hopp
3440.89
3440.89
3440.89
3440.89
Hesten har 2115 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +30, hurtighet: +30, dressur: +30, galopp: +30, trav: +30, sprang: +30

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8


Ridesenter

Frem til:
9. desember 2026
Boks:
boks 1*
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom