Satsuki

Ansiennitet : 2628 dager
Generell rangering : 164.
Reservere : 9 834 030 equus
Tidligere eiere
givre
08:00
Energi
94%
Helse
100%
Moral
94%

Ferdigheter

Totalt: 28636.50

utholdenhet
2272.738
4545.48
hurtighet
2613.649
5227.30
dressur
3977.2915
7954.58
galopp
1931.8275
3863.66
trav
2159.101
4318.20
hopp
1363.643
2727.29
Rase: GuddommeligAlder: 500 år 2 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 156 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 454 kg
Pelstype: Guddommelig Født den: 26/01/2026
Oppdretter: Satsuki

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

vann fra ungdomskildende vises stein

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 1711.00
utholdenhet357.26  galopp289.50
hurtighet451.36  trav93.93
dressur323.38  hopp195.57
BLUP:
60.00
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Ouranos
Stammor: Gaia

Dyktighet

utholdenhet
357.26
357.26
hurtighet
451.36
451.36
dressur
323.38
323.38
galopp
289.5
289.5
hopp
195.57
195.57
Merren har 114 ferdighetsstjerner.

Denne merren har ingen bonuser.


Frost er en av Vannhestene.

Frost er en guddommelig merr som har evnen til å flytte om på ferdighetene sine.

Ferdighetene hennes forandrer seg hver dag:

En dag er hun god i galopp, men den neste dagen kan hun ha god utholdenhet...

Hun kan formere seg én gang med Hav, og bære frem et unikt føll:

Snøfnugg.

Du kan tine Frost hver dag via den offentlige siden hennes. Dette gir deg muligheten til å vinne et Hypnos' teppe.

Når nettsiden oppdateres den første dagen i måneden, vil Frost gis til en av spillerne som tinte henne i løpet av den forrige måneden.

Frost kan ikke selges.

Se en liste over alle som eier Frost

Ridesenter

Frost er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 0 / 1
arbreStamtre
chevalAvkom