motte

Ansiennitet : 421 dager
Generell rangering : 155.
Reservere : 102 988 equus
Tidligere eiere

Rosetter

flocon
20:00
Energi
39%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 19890.40

utholdenhet
1698.7985
3397.60
hurtighet
1603.1785
3206.36
dressur
1630.559
3261.12
galopp
1689.9455
3379.89
trav
1667.0415
3334.08
hopp
1655.677
3311.35
Rase: GuddommeligAlder: 18 år 10 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 153 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 479 kg
Pelstype: Guddommelig Født den: 09/02/2026
Oppdretter: motte Gevinst: 145 972 Equus
Genetisk potensial Totalt: 1711.00
utholdenhet357.26  galopp289.50
hurtighet451.36  trav93.93
dressur323.38  hopp195.57
BLUP:
100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
357.26
357.26
hurtighet
451.36
451.36
dressur
323.38
323.38
galopp
289.5
289.5
hopp
195.57
195.57
Hesten har 114 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +17, hurtighet: +17, dressur: +17, galopp: +17, trav: +17, sprang: +17

cravacheRidepisk

dressur: +4, galopp: +9, trav: +9, sprang: +9

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique3x3*** Klassisk hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

falabellaFalabella

hurtighet: +7, dressur: +8, sprang: +9

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Snøfnugg er en av Vannhestene.

Snøfnugg er sønn av Frost og Hav.

Ferdighetene hans forandrer seg hver dag avhengig av temperaturen:

Jo kaldere det er, desto kraftigere blir Snøfnugg!

Snøfnugg kan ikke selges.

Se en liste over alle som eier Snøfnugg

Ridesenter

Frem til:
24. november 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj lin
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 3*** klassisk sal 3*** klassisk hodelag 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne hesten spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom