motte

Ansiennitet : 422 dager
Generell rangering : 155.
Reservere : 103 594 equus
Tidligere eiere
Ridehest Marwari Musegrå Tobiano
13:00
Energi
42%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 6789.05

utholdenhet
249.6665
499.33
hurtighet
90.071
180.14
dressur
1372.455
2744.91
galopp
239.4295
478.86
trav
1058.791
2117.58
hopp
384.11
768.22
Rase: MarwariAlder: 7 år 2 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 147 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 429 kg
Pelstype: Musegrå Tobiano Født den: 18/03/2026
Oppdretter: motte

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 14445.21
utholdenhet2667.78  galopp1711.37
hurtighet1780.72  trav2985.79
dressur3103.14  hopp2196.41
BLUP:
-11.62
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Weltall Furuberget
Stammor: S3 sucher
Marwari
25.0%
Nokotahest
25.0%
Tennessee Walker
25.0%
Shetlandsponni
12.5%
Islandshest
12.5%

Dyktighet

utholdenhet
2667.78
2667.78
2667.78
hurtighet
1780.72
1780.72
1780.72
dressur
3103.14
3103.14
3103.14
3103.14
galopp
1711.37
1711.37
1711.37
trav
2985.79
2985.79
2985.79
hopp
2196.41
2196.41
2196.41
Hesten har 1388 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +30, hurtighet: +30, dressur: +30, galopp: +30, trav: +30, sprang: +30


Ridesenter

Frem til:
9. desember 2026
Boks:
boks 1*
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom