Phoenix

Ansiennitet : 1234 dager
Generell rangering : 2.
Reservere : 5 447 407 equus
Tidligere eiere
Ridehest Nokotahest Svart
08:00
Energi
94%
Helse
22%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 20677.22

utholdenhet
483.6835
967.37
hurtighet
406.9
813.80
dressur
3515.6745
7031.35
galopp
205.211
410.42
trav
2983.81
5967.62
hopp
2743.333
5486.67
Rase: NokotahestAlder: 30 år 6 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 150 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 444 kg
Pelstype: Svart Født den: 15/02/2026
Oppdretter: Black _prince Gevinst: 1 397 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0000
Cutting 0000
Trail class 0877
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetisk potensial Totalt: 23851.86
utholdenhet3161.05  galopp1432.28
hurtighet2684.37  trav5345.70
dressur6293.63  hopp4934.83
BLUP:
70.12
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
3161.05
3161.05
3161.05
3161.05
hurtighet
2684.37
2684.37
2684.37
dressur
6293.63
6293.63
6293.63
6293.63
6293.63
6293.63
galopp
1432.28
1432.28
trav
5345.7
5345.7
5345.7
5345.7
5345.7
hopp
4934.83
4934.83
4934.83
4934.83
4934.83
Hesten har 2329 ferdighetsstjerner.

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

sellewestern1x1* Westernsal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bridewestern1x1* Western-hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

жер 23851.86 er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne hesten spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 2
arbreStamtre
chevalAvkom