Pajero2

Ansiennitet : 5208 dager
Generell rangering : 67.
Reservere : 21 955 742 equus
Tidligere eiere
20:30
Energi
24%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 20347.80

utholdenhet
2685.3375
5370.68
hurtighet
546.74
1093.48
dressur
2223.51
4447.02
galopp
1517.072
3034.14
trav
1941.2725
3882.55
hopp
1259.9685
2519.94
Rase: IslandshestAlder: 14 år
Dyreart: RidehestHøyde: 140 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 398 kg
Pelstype: Fuks Født den: 16/02/2026
Oppdretter: Anine gh Gevinst: 5 011 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0016
Travløp 0045
Terreng 021210
Sprangridning 06203
Dressur 0657
droite
Genetisk potensial Totalt: 17274.96
utholdenhet4453.47  galopp2714.38
hurtighet976.41  trav3218.00
dressur3685.93  hopp2226.76
BLUP:
97.04
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
4453.47
4453.47
4453.47
4453.47
hurtighet
976.418
976.418
dressur
3685.93
3685.93
3685.93
3685.93
galopp
2714.38
2714.38
2714.38
trav
3218
3218
3218
3218
hopp
2226.76
2226.76
2226.76
Merren har 1670 ferdighetsstjerner.

pommeorGyllent eple

utholdenhet: +11, hurtighet: +11, dressur: +11, galopp: +11, trav: +11, sprang: +11

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique3x3*** Klassisk hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

F » Grima 17275 er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne merren spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

Neste bedekning: 14 år 10 måneder
reproductionBedekninger: 3
arbreStamtre
chevalAvkom