Weronika

Ansiennitet : 385 dager
Generell rangering : 964.
Reservere : 2 109 553 equus
Tidligere eiere
Føll Tennessee Walker Brun
17:00
Energi
24%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 119.94

utholdenhet
12.713
25.43
hurtighet
7.454
14.91
dressur
11.61
23.22
galopp
5.994
11.99
trav
15.4235
30.85
hopp
6.775
13.55
Rase: Tennessee WalkerAlder: 8 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 129 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 181 kg
Pelstype: Brun Født den: 18/02/2026
Oppdretter: Weronika

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 8218.39
utholdenhet1770.27  galopp780.15
hurtighet995.25  trav2169.71
dressur1607.75  hopp895.25
BLUP:
-98.62
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Romeo Newfie-Östervall
Stammor: Juliet Newfie-Östervall
Tennessee Walker
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
1770.27
1770.27
1770.27
hurtighet
995.253
995.253
dressur
1607.75
1607.75
1607.75
galopp
780.153
780.153
trav
2169.71
2169.71
2169.71
hopp
895.25
895.25
Merren har 765 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +14, hurtighet: +14, dressur: +14, galopp: +14, trav: +14, sprang: +14


Ridesenter

Navn:
Frem til:
6. november 2026
Boks:
boks 3*** lin
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 3*** klassisk sal 3*** klassisk hodelag 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

pictoalert8218 - Charlotte kan trene fra 2 år.
Hun er bare 8 måneder år gammel!

Reproduksjon

pictoalert8218 - Charlotte kan formere seg fra 2 år 6 måneder.
Hun er bare 8 måneder år gammel!

Informasjon