Phoenix

Ansiennitet : 1234 dager
Generell rangering : 2.
Reservere : 5 447 407 equus
Tidligere eiere
Ridehest Irsk hunter Musegrå
08:00
Energi
94%
Helse
22%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 20606.44

utholdenhet
2819.028
5638.06
hurtighet
768.006
1536.01
dressur
3386.7485
6773.50
galopp
2618.398
5236.80
trav
192.11
384.22
hopp
518.9315
1037.86
Rase: Irsk hunterAlder: 30 år 6 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 175 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 505 kg
Pelstype: Musegrå Født den: 21/02/2026
Oppdretter: Black _prince Gevinst: 1 325 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 01640
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0410
Western pleasure 0000
Genetisk potensial Totalt: 23548.97
utholdenhet5045.79  galopp4706.12
hurtighet3030.96  trav1344.93
dressur6056.33  hopp3364.84
BLUP:
100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
5045.79
5045.79
5045.79
5045.79
5045.79
hurtighet
3030.96
3030.96
3030.96
dressur
6056.33
6056.33
6056.33
6056.33
6056.33
galopp
4706.12
4706.12
4706.12
4706.12
4706.12
trav
1344.93
1344.93
hopp
3364.84
3364.84
3364.84
3364.84
Hesten har 2298 ferdighetsstjerner.

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

sellewestern1x1* Westernsal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bridewestern1x1* Western-hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

жер 23548.97 er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne hesten spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 10
arbreStamtre
chevalAvkom