Phoenix

Ansiennitet : 1234 dager
Generell rangering : 2.
Reservere : 5 451 407 equus
Tidligere eiere
Ridehest Irsk hunter Svart fuks
08:00
Energi
94%
Helse
1%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 20056.76

utholdenhet
2827.469
5654.94
hurtighet
465.6255
931.25
dressur
3397.5575
6795.11
galopp
2626.2515
5252.50
trav
191.4985
383.00
hopp
519.979
1039.96
Rase: Irsk hunterAlder: 32 år
Dyreart: RidehestHøyde: 174 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 517 kg
Pelstype: Svart fuks Født den: 21/02/2026
Oppdretter: Black _prince Gevinst: 1 317 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0000
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0774
Western pleasure 0000
Genetisk potensial Totalt: 23616.84
utholdenhet5059.76  galopp4720.18
hurtighet3039.44  trav1348.97
dressur6073.86  hopp3374.62
BLUP:
68.28
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
5059.76
5059.76
5059.76
5059.76
5059.76
hurtighet
3039.44
3039.44
3039.44
dressur
6073.86
6073.86
6073.86
6073.86
6073.86
galopp
4720.19
4720.19
4720.19
4720.19
4720.19
trav
1348.97
1348.97
hopp
3374.62
3374.62
3374.62
3374.62
Merren har 2304 ferdighetsstjerner.

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

sellewestern1x1* Westernsal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bridewestern1x1* Western-hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

коба 23616.84 er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne merren spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 4
arbreStamtre
chevalAvkom