Black _prince

Ansiennitet : 845 dager
Generell rangering : 511.
Reservere : 1 366 704 equus
Tidligere eiere
Ridehest Irsk hunter Svart fuks
08:00
Energi
94%
Helse
1%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 20138.16

utholdenhet
2839.002
5678.00
hurtighet
466.8965
933.79
dressur
3411.79
6823.58
galopp
2637.9
5275.80
trav
192.128
384.26
hopp
521.362
1042.72
Rase: Irsk hunterAlder: 32 år
Dyreart: RidehestHøyde: 175 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 529 kg
Pelstype: Svart fuks Født den: 21/02/2026
Oppdretter: Black _prince Gevinst: 1 248 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0000
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0761
Western pleasure 0000
Genetisk potensial Totalt: 23731.76
utholdenhet5083.83  galopp4743.95
hurtighet3054.05  trav1355.86
dressur6103.39  hopp3390.68
BLUP:
68.28
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
5083.83
5083.83
5083.83
5083.83
5083.83
hurtighet
3054.05
3054.05
3054.05
dressur
6103.39
6103.39
6103.39
6103.39
6103.39
6103.39
galopp
4743.95
4743.95
4743.95
4743.95
4743.95
trav
1355.86
1355.86
hopp
3390.68
3390.68
3390.68
3390.68
Merren har 2317 ferdighetsstjerner.

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

sellewestern1x1* Westernsal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bridewestern1x1* Western-hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

коба 23731.76 er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne merren spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 5
arbreStamtre
chevalAvkom