LeneMariii

Ansiennitet : 2431 dager
Generell rangering : 75.
Reservere : 20 548 193 equus
Tidligere eiere

Spøkelse i kjettinger

compagnonfantome1
normalpegase
14:30
Energi
61%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 31715.75

utholdenhet
2675.947
5351.89
hurtighet
3314.3985
6628.80
dressur
2993.746
5987.49
galopp
4193.5885
8387.18
trav
867.1225
1734.24
hopp
1813.072
3626.14
Rase: WelshAlder: 12 år 8 måneder
Dyreart: Pegasus-ponniHøyde: 133 cm
Kjønn: vallakVekt: 409 kg
Pelstype: Blakk Født den: 01/04/2026
Oppdretter: RinRee Gevinst: 79 897 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0700
Travløp 0630
Terreng 0340
Sprangridning 0000
Dressur 0711
Genetisk potensial Totalt: 24152.83
utholdenhet4079.96  galopp6385.82
hurtighet5042.83  trav1316.92
dressur4565.41  hopp2761.89
BLUP:
100.00
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: /24149.18 Red Foxes
Stammor: Catriona Red Foxes
Welsh
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
4079.96
4079.96
4079.96
4079.96
hurtighet
5042.83
5042.83
5042.83
5042.83
5042.83
dressur
4565.41
4565.41
4565.41
4565.41
galopp
6385.82
6385.82
6385.82
6385.82
6385.82
6385.82
trav
1316.92
1316.92
hopp
2761.89
2761.89
2761.89
Hesten har 2358 ferdighetsstjerner.

cravacheRidepisk

dressur: +4, galopp: +9, trav: +9, sprang: +9

sangmedusePegasus

utholdenhet: +3, hurtighet: +4, dressur: +4

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

maleVallak

utholdenhet: +8, hurtighet: +8, dressur: +4

clochesKopper

hurtighet: +6, dressur: +6, sprang: +6

eperonsSporer

utholdenhet: +9, hurtighet: +9, dressur: +9, galopp: +9, trav: +9, sprang: +9

5thelementmetalMetall-element

utholdenhet: +14, hurtighet: +14, dressur: +14, galopp: +14, trav: +14, sprang: +14

longeLonge

dressur: +12, galopp: +10, trav: +10

cramponsBrodder

galopp: +12

compagnonfantome1Spøkelse i kjettinger

dressur: +18

tapisknightRidders salunderlag

utholdenhet: +10, hurtighet: +10, dressur: +10, galopp: +10, trav: +10, sprang: +10

bonnetknightRidders ørehette

utholdenhet: +10, hurtighet: +10, dressur: +10, galopp: +10, trav: +10, sprang: +10

bandeknightRidders bandasjer

utholdenhet: +10, hurtighet: +10, dressur: +10, galopp: +10, trav: +10, sprang: +10

selleknightRidders sal

utholdenhet: +10, hurtighet: +10, dressur: +10, galopp: +10, trav: +10, sprang: +10

brideknightRidders hodelag

utholdenhet: +10, hurtighet: +10, dressur: +10, galopp: +10, trav: +10, sprang: +10

heracleshorseshoesgalopHerakles' hestesko Galoppløp

hurtighet: +10, dressur: +6, galopp: +14

packknightRidderpakke

utholdenhet: +10, hurtighet: +10, dressur: +10, galopp: +10, trav: +10, sprang: +10


Ridesenter

Norok er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne hesten spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

Norok er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
Norok er en vallak og kan derfor ikke formere seg.
reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom