scarlet_roses

Ansiennitet : 849 dager
Generell rangering : 157.
Reservere : 768 514 equus
Tidligere eiere
Ridehest Irsk hunter Svart fuks
08:00
Energi
94%
Helse
1%
Moral
94%

Ferdigheter

Totalt: 20731.64

utholdenhet
2924.6895
5849.38
hurtighet
479.2885
958.58
dressur
3512.1685
7024.34
galopp
2716.7755
5433.55
trav
197.6395
395.28
hopp
535.2595
1070.52
Rase: Irsk hunterAlder: 32 år
Dyreart: RidehestHøyde: 175 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 517 kg
Pelstype: Svart fuks Født den: 21/05/2026
Oppdretter: scarlet_roses Gevinst: 1 283 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0000
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0953
Western pleasure 0000
Genetisk potensial Totalt: 24486.22
utholdenhet5246.37  galopp4897.99
hurtighet3150.51  trav1398.74
dressur6293.98  hopp3498.63
BLUP:
72.07
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
5246.37
5246.37
5246.37
5246.37
5246.37
hurtighet
3150.51
3150.51
3150.51
3150.51
dressur
6293.98
6293.98
6293.98
6293.98
6293.98
6293.98
galopp
4897.99
4897.99
4897.99
4897.99
4897.99
trav
1398.74
1398.74
hopp
3498.63
3498.63
3498.63
3498.63
Hesten har 2391 ferdighetsstjerner.

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

sellewestern1x1* Westernsal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bridewestern1x1* Western-hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

жер 24486.22 er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne hesten spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 6
arbreStamtre
chevalAvkom