Black _prince

Ansiennitet : 845 dager
Generell rangering : 511.
Reservere : 1 366 704 equus
Tidligere eiere
Ridehest Mustang Blakk
08:00
Energi
94%
Helse
1%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 19412.83

utholdenhet
2577.415
5154.83
hurtighet
3334.474
6668.95
dressur
508.9655
1017.93
galopp
2589.8475
5179.69
trav
187.263
374.53
hopp
508.4485
1016.90
Rase: MustangAlder: 32 år
Dyreart: RidehestHøyde: 155 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 450 kg
Pelstype: Blakk Født den: 23/05/2026
Oppdretter: Black _prince Gevinst: 990 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 00418
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetisk potensial Totalt: 23197.98
utholdenhet4636.78  galopp4640.97
hurtighet5966.55  trav1326.28
dressur3315.29  hopp3312.10
BLUP:
60.00
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: жер 23189.64 Hells Bells
Stammor: коба 23183.67 Hells Bells
Mustang
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
4636.78
4636.78
4636.78
4636.78
4636.78
hurtighet
5966.55
5966.55
5966.55
5966.55
5966.55
dressur
3315.29
3315.29
3315.29
3315.29
galopp
4640.98
4640.98
4640.98
4640.98
4640.98
trav
1326.28
1326.28
hopp
3312.1
3312.1
3312.1
3312.1
Merren har 2263 ferdighetsstjerner.

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

sellewestern1x1* Westernsal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bridewestern1x1* Western-hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

коба 23197.98 er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne merren spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 5
arbreStamtre
chevalAvkom