scarlet_roses

Ansiennitet : 848 dager
Generell rangering : 157.
Reservere : 744 219 equus
Tidligere eiere
Ridehest Irsk hunter Svart fuks
08:00
Energi
94%
Helse
1%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 21005.33

utholdenhet
2937.294
5874.59
hurtighet
483.615
967.23
dressur
3526.6125
7053.23
galopp
2730.6775
5461.35
trav
223.7925
447.58
hopp
600.672
1201.34
Rase: Irsk hunterAlder: 32 år
Dyreart: RidehestHøyde: 173 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 494 kg
Pelstype: Svart fuks Født den: 23/05/2026
Oppdretter: scarlet_roses Gevinst: 1 438 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0000
Cutting 0000
Trail class 0001
Reining 01025
Western pleasure 0000
Genetisk potensial Totalt: 24540.46
utholdenhet5258.39  galopp4909.09
hurtighet3157.39  trav1401.84
dressur6307.37  hopp3506.38
BLUP:
74.14
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
5258.39
5258.39
5258.39
5258.39
5258.39
hurtighet
3157.39
3157.39
3157.39
3157.39
dressur
6307.37
6307.37
6307.37
6307.37
6307.37
6307.37
galopp
4909.09
4909.09
4909.09
4909.09
4909.09
trav
1401.84
1401.84
hopp
3506.38
3506.38
3506.38
3506.38
Merren har 2396 ferdighetsstjerner.

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

sellewestern1x1* Westernsal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bridewestern1x1* Western-hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

коба 24540.46 er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne merren spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 3
arbreStamtre
chevalAvkom