scarlet_roses

Ansiennitet : 848 dager
Generell rangering : 157.
Reservere : 744 219 equus
Tidligere eiere
Ridehest Irsk hunter Svart
08:00
Energi
94%
Helse
1%
Moral
94%

Ferdigheter

Totalt: 20822.21

utholdenhet
2936.1615
5872.32
hurtighet
482.477
964.95
dressur
3524.8295
7049.66
galopp
2729.749
5459.50
trav
199.0805
398.16
hopp
538.8085
1077.62
Rase: Irsk hunterAlder: 32 år
Dyreart: RidehestHøyde: 175 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 526 kg
Pelstype: Svart Født den: 23/05/2026
Oppdretter: scarlet_roses Gevinst: 1 293 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0000
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0852
Western pleasure 0000
Genetisk potensial Totalt: 24549.25
utholdenhet5260.45  galopp4911.10
hurtighet3158.56  trav1402.47
dressur6309.06  hopp3507.60
BLUP:
70.12
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
5260.45
5260.45
5260.45
5260.45
5260.45
hurtighet
3158.56
3158.56
3158.56
3158.56
dressur
6309.06
6309.06
6309.06
6309.06
6309.06
6309.06
galopp
4911.11
4911.11
4911.11
4911.11
4911.11
trav
1402.47
1402.47
hopp
3507.6
3507.6
3507.6
3507.6
Merren har 2398 ferdighetsstjerner.

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

sellewestern1x1* Westernsal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bridewestern1x1* Western-hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

коба 24549.25 er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne merren spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Drektighet

chevalSiden: 10 måneder
maleStamfar: ha

Informasjon:

reproductionBedekninger: 7
arbreStamtre
chevalAvkom