dieterbrcvo

Ansiennitet : 55 dager
Generell rangering : 310.
Reservere : 178 819 equus
Tidligere eiere
08:00
Energi
94%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 930.29

utholdenhet
57.9
115.80
hurtighet
205.7445
411.49
dressur
72.948
145.90
galopp
71.157
142.31
trav
38.64
77.28
hopp
18.7565
37.51
Rase: FjordingAlder: 18 år 8 måneder
Dyreart: PonniHøyde: 139 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 406 kg
Pelstype: Brunblakk Født den: 01/06/2026
Oppdretter: dieterbrcvo Gevinst: 4 518 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 00615
Travløp 00525
Terreng 0037
Sprangridning 00415
Dressur 00311
droite
Genetisk potensial Totalt: 1711.00
utholdenhet289.50  galopp357.43
hurtighet451.19  trav195.57
dressur323.38  hopp93.93
BLUP:
25.28
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Ouranos
Stammor: Gaia
Fjording
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
289.5
289.5
hurtighet
451.19
451.19
dressur
323.38
323.38
galopp
357.43
357.43
trav
195.57
195.57
Merren har 114 ferdighetsstjerner.

selleclassique1x1* Klassisk sal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

brideclassique1x1* Klassisk hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

pommeorGyllent eple

utholdenhet: +5, hurtighet: +5, dressur: +5, galopp: +5, trav: +5, sprang: +5


Ridesenter

ꜱᴀɢᴀ er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne merren spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 1
arbreStamtre
chevalAvkom