Castilla

Ansiennitet : 1138 dager
Generell rangering : 118.
Reservere : 1 406 980 equus
Tidligere eiere
Ridehest Fullblodshest Fuks
20:30
Energi
72%
Helse
100%
Moral
97%

Ferdigheter

Totalt: 5752.45

utholdenhet
205.473
410.95
hurtighet
556.002
1112.00
dressur
1079.2645
2158.53
galopp
566.335
1132.67
trav
107.662
215.32
hopp
361.491
722.98
Rase: FullblodshestAlder: 3 år 2 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 168 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 487 kg
Pelstype: Fuks Født den: 22/06/2026
Oppdretter: Castilla Gevinst: 216 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0110
Travløp 0110
Terreng 0110
Sprangridning 0020
Dressur 0001
Genetisk potensial Totalt: 10948.18
utholdenhet1236.78  galopp2910.06
hurtighet2296.17  trav596.69
dressur2057.98  hopp1850.47
BLUP:
-63.08
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Hesten forsvant
Stammor: Hesten forsvant
Fullblodshest
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
1236.78
1236.78
hurtighet
2296.18
2296.18
2296.18
dressur
2057.99
2057.99
2057.99
galopp
2910.06
2910.06
2910.06
trav
596.699
596.699
hopp
1850.47
1850.47
1850.47
Hesten har 1038 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +12, hurtighet: +12, dressur: +12, galopp: +12, trav: +12, sprang: +12

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique3x3*** Klassisk hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Frem til:
14. november 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau halm
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 3*** klassisk sal 3*** klassisk hodelag 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne hesten spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom