motte

Ansiennitet : 421 dager
Generell rangering : 155.
Reservere : 94 781 equus
Tidligere eiere
Ridehest Nokotahest Skimlet
15:15
Energi
24%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 10681.63

utholdenhet
1086.8885
2173.78
hurtighet
56.652
113.30
dressur
1994.0255
3988.05
galopp
193.492
386.98
trav
1606.655
3213.31
hopp
403.1015
806.20
Rase: NokotahestAlder: 9 år 4 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 150 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 437 kg
Pelstype: Skimlet Født den: 09/07/2026
Oppdretter: motte

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 20365.50
utholdenhet3516.09  galopp1562.52
hurtighet2377.00  trav4954.89
dressur4699.80  hopp3255.19
BLUP:
24.03
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Weltall Furuberget
Stammor: S19 sucher
Nokotahest
51.7%
Tennessee Walker
48.3%

Dyktighet

utholdenhet
3516.09
3516.09
3516.09
3516.09
hurtighet
2377
2377
2377
dressur
4699.8
4699.8
4699.8
4699.8
4699.8
galopp
1562.52
1562.52
trav
4954.9
4954.9
4954.9
4954.9
4954.9
hopp
3255.19
3255.19
3255.19
3255.19
Merren har 1979 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +30, hurtighet: +30, dressur: +30, galopp: +30, trav: +30, sprang: +30

curepiedHovskrape

dressur: +8


Ridesenter

Frem til:
14. november 2026
Boks:
boks 1*
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

Informasjon

Neste bedekning: 10 år
reproductionBedekninger: 4
arbreStamtre
chevalAvkom