Tom Redl

Ansiennitet : 1599 dager
Generell rangering : 89.
Reservere : 975 507 equus
Tidligere eiere
Ridehest Fullblodshest Svart fuks
11:00
Energi
74%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 108.61

utholdenhet
0
0.00
hurtighet
10.341
20.68
dressur
10.3595
20.72
galopp
24.465
48.93
trav
0
0.00
hopp
9.1395
18.28
Rase: FullblodshestAlder: 16 år 2 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 161 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 468 kg
Pelstype: Svart fuks Født den: 11/07/2026
Oppdretter: Tom Redl

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 6200.38
utholdenhet742.91  galopp1601.34
hurtighet1289.52  trav355.86
dressur1174.55  hopp1036.19
BLUP:
-19.36
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
742.918
742.918
hurtighet
1289.52
1289.52
dressur
1174.55
1174.55
galopp
1601.34
1601.34
1601.34
trav
355.861
355.861
hopp
1036.19
1036.19
Merren har 563 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +32, hurtighet: +32, dressur: +32, galopp: +32, trav: +32, sprang: +32

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8


Ridesenter

Navn:
Frem til:
28. oktober 2026
Boks:
boks 1* lin

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 1
arbreStamtre
chevalAvkom