Tom Redl

Ansiennitet : 1599 dager
Generell rangering : 89.
Reservere : 975 507 equus
Tidligere eiere
Ridehest Marwari Tobiano svart flekket
11:00
Energi
74%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 633.33

utholdenhet
61.8245
123.65
hurtighet
44.0355
88.07
dressur
54.841
109.68
galopp
83.0395
166.08
trav
28.563
57.13
hopp
44.364
88.73
Rase: MarwariAlder: 16 år 2 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 156 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 457 kg
Pelstype: Tobiano svart flekket Født den: 11/07/2026
Oppdretter: Tom Redl

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 6431.11
utholdenhet1245.80  galopp1449.77
hurtighet1065.72  trav691.26
dressur1093.75  hopp884.80
BLUP:
-19.36
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: 9.893 GP Best of Marwari
Stammor: fем
Marwari
52.4%
Finsk hest
27.8%
Misakiponni
9.3%
Tennessee Walker
5.3%
Tinker
5.2%

Dyktighet

utholdenhet
1245.8
1245.8
hurtighet
1065.72
1065.72
dressur
1093.75
1093.75
galopp
1449.77
1449.77
trav
691.267
691.267
hopp
884.802
884.802
Merren har 586 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +32, hurtighet: +32, dressur: +32, galopp: +32, trav: +32, sprang: +32

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8


Ridesenter

Navn:
Frem til:
28. oktober 2026
Boks:
boks 1* lin

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 1
arbreStamtre
chevalAvkom