Tom Redl

Ansiennitet : 1599 dager
Generell rangering : 89.
Reservere : 975 507 equus
Tidligere eiere
Ridehest Fullblodshest Svart
11:00
Energi
74%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 41.88

utholdenhet
0
0.00
hurtighet
10.4695
20.94
dressur
0
0.00
galopp
10.4695
20.94
trav
0
0.00
hopp
0
0.00
Rase: FullblodshestAlder: 16 år 2 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 160 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 467 kg
Pelstype: Svart Født den: 11/07/2026
Oppdretter: Tom Redl

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 6580.10
utholdenhet841.39  galopp1617.16
hurtighet1352.56  trav430.22
dressur1244.20  hopp1094.56
BLUP:
-20.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
841.392
841.392
hurtighet
1352.56
1352.56
dressur
1244.2
1244.2
galopp
1617.16
1617.16
1617.16
trav
430.227
430.227
hopp
1094.56
1094.56
Hesten har 602 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +32, hurtighet: +32, dressur: +32, galopp: +32, trav: +32, sprang: +32

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8


Ridesenter

Navn:
Frem til:
28. oktober 2026
Boks:
boks 1* lin

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom