motte

Ansiennitet : 422 dager
Generell rangering : 155.
Reservere : 103 594 equus
Tidligere eiere
Ridehest Fullblodshest Epleskimmel
11:00
Energi
79%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 16705.45

utholdenhet
951.969
1903.94
hurtighet
1748.619
3497.24
dressur
1574.0165
3148.03
galopp
2224.558
4449.12
trav
445.3525
890.71
hopp
1408.209
2816.42
Rase: FullblodshestAlder: 13 år 4 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 165 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 491 kg
Pelstype: Epleskimmel Født den: 07/07/2026
Oppdretter: motte Gevinst: 5 480 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0012
Travløp 0485
Terreng 01380
Sprangridning 0330
Dressur 0022
Genetisk potensial Totalt: 13778.43
utholdenhet1568.61  galopp3649.88
hurtighet2884.34  trav752.24
dressur2599.00  hopp2324.35
BLUP:
100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
1568.61
1568.61
hurtighet
2884.34
2884.34
2884.34
dressur
2599
2599
2599
galopp
3649.88
3649.88
3649.88
3649.88
trav
752.248
752.248
hopp
2324.35
2324.35
2324.35
Hesten har 1320 ferdighetsstjerner.

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique3x3*** Klassisk hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

clochesKopper

hurtighet: +6, dressur: +6, sprang: +6

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

H13778.43 er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne hesten spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 2
arbreStamtre
chevalAvkom