motte

Ansiennitet : 421 dager
Generell rangering : 155.
Reservere : 102 988 equus
Tidligere eiere
Ridehest Nokotahest Svart Overo
15:45
Energi
31%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 7066.97

utholdenhet
17.295
34.59
hurtighet
12.943
25.89
dressur
1522.836
3045.67
galopp
123.425
246.85
trav
1115.129
2230.26
hopp
741.855
1483.71
Rase: NokotahestAlder: 7 år 10 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 150 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 441 kg
Pelstype: Svart Overo Født den: 22/07/2026
Oppdretter: motte

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 15511.44
utholdenhet2445.92  galopp1152.74
hurtighet1830.43  trav3626.28
dressur3737.02  hopp2719.05
BLUP:
5.01
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Weltall Furuberget
Stammor: S33,5 sucher
Nokotahest
50.0%
KWPN
25.0%
Tennessee Walker
25.0%

Dyktighet

utholdenhet
2445.92
2445.92
2445.92
hurtighet
1830.43
1830.43
1830.43
dressur
3737.02
3737.02
3737.02
3737.02
galopp
1152.74
1152.74
trav
3626.28
3626.28
3626.28
3626.28
hopp
2719.05
2719.05
2719.05
Merren har 1494 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +30, hurtighet: +30, dressur: +30, galopp: +30, trav: +30, sprang: +30

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4


Ridesenter

Frem til:
27. november 2026
Boks:
boks 1*
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

Informasjon

Neste bedekning: 8 år 2 måneder
reproductionBedekninger: 3
arbreStamtre
chevalAvkom