barracuda

Ansiennitet : 202 dager
Generell rangering : 512.
Reservere : 525 208 equus
Tidligere eiere
Ridehest Fransk traver Brun
11:00
Energi
75%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 31.80

utholdenhet
0
0.00
hurtighet
7.949
15.90
dressur
0
0.00
galopp
0
0.00
trav
7.949
15.90
hopp
0
0.00
Rase: Fransk traverAlder: 12 år 8 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 168 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 490 kg
Pelstype: Brun Født den: 14/07/2026
Oppdretter: barracuda

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 5281.83
utholdenhet885.72  galopp282.72
hurtighet1118.26  trav1395.38
dressur1005.37  hopp594.37
BLUP:
-20.00
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: m
Stammor: w79
Fransk traver
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
885.728
885.728
hurtighet
1118.26
1118.26
dressur
1005.37
1005.37
galopp
282.72
282.72
trav
1395.38
1395.38
hopp
594.373
594.373
Hesten har 471 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +32, hurtighet: +32, dressur: +32, galopp: +32, trav: +32, sprang: +32

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8


Ridesenter

Navn:
Frem til:
17. november 2026
Boks:
boks 1* lin

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 6
arbreStamtre
chevalAvkom