motte

Ansiennitet : 422 dager
Generell rangering : 155.
Reservere : 103 072 equus
Tidligere eiere
Ridehest Tennessee Walker Linfarget leverfuks
14:45
Energi
29%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 4322.01

utholdenhet
44.94
89.88
hurtighet
31.7335
63.47
dressur
1009.542
2019.08
galopp
89.8325
179.66
trav
806.286
1612.57
hopp
178.672
357.34
Rase: Tennessee WalkerAlder: 6 år 2 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 150 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 439 kg
Pelstype: Linfarget leverfuks Født den: 26/07/2026
Oppdretter: motte

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 10962.88
utholdenhet1884.49  galopp896.33
hurtighet1330.68  trav2548.64
dressur2519.98  hopp1782.75
BLUP:
-26.59
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Weltall Furuberget
Stammor: S27 sucher
Tennessee Walker
25.0%
Nokotahest
25.0%
Spansk renraset hest
25.0%
Shetlandsponni
25.0%

Dyktighet

utholdenhet
1884.49
1884.49
1884.49
hurtighet
1330.68
1330.68
dressur
2519.99
2519.99
2519.99
galopp
896.334
896.334
trav
2548.64
2548.64
2548.64
hopp
1782.75
1782.75
1782.75
Merren har 1039 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +30, hurtighet: +30, dressur: +30, galopp: +30, trav: +30, sprang: +30

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4


Ridesenter

Frem til:
27. november 2026
Boks:
boks 1*
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

Drektighet

chevalSiden: noen timer
maleStamfar: 20 23051.09 Hirundinidae

Informasjon:

reproductionBedekninger: 3
arbreStamtre
chevalAvkom