Luna94

Ansiennitet : 855 dager
Generell rangering : 145.
Reservere : 5 544 902 equus
Tidligere eiere

Blåhval-piñata

compagnonpinatabluewhale
mechayellow
22:00
Energi
40%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 21620.00

utholdenhet
1875
3750.00
hurtighet
1715
3430.00
dressur
1820
3640.00
galopp
1840
3680.00
trav
1785
3570.00
hopp
1775
3550.00
Rase: GuddommeligAlder: 20 år 2 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 156 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 424 kg
Pelstype: Guddommelig Født den: 13/07/2026
Oppdretter: Luna94 Gevinst: 72 722 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0121813
Travløp 0201819
Terreng 051424
Sprangridning 081929
Dressur 051518
Genetisk potensial Totalt: 21620.00
utholdenhet3750.00  galopp3680.00
hurtighet3430.00  trav3570.00
dressur3640.00  hopp3550.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Ouranos
Stammor: Gaia

Dyktighet

utholdenhet
3750
3750
3750
3750
hurtighet
3430
3430
3430
3430
dressur
3640
3640
3640
3640
galopp
3680
3680
3680
3680
trav
3570
3570
3570
3570
hopp
3550
3550
3550
3550
Merren har 2108 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +15, hurtighet: +15, dressur: +15, galopp: +15, trav: +15, sprang: +15

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique3x3*** Klassisk hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Thunder Force er en av Ultrastyrke-hestene.

Lad merren din for å fylle opp styrkemåleren hennes.

Når styrkemåleren er fullt, vil hun gi deg:

corneabondance1 x Overflødighetshornet

Du kan også overføre merrens energi til den siste mecha-hesten, Ultra Power. I så fall får du ikke en gave.

Thunder Force kan ikke selges.

Du kan øke ferdighetene hennes ved å bruke passene dine.

Se en liste over alle som eier Thunder Force

Ridesenter

Frem til:
10. november 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj halm
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 3*** westernsal 3*** western-hodelag 1* western-salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne merren spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

Thunder Force kan ikke avles.
arbreStamtre