motte

Ansiennitet : 422 dager
Generell rangering : 155.
Reservere : 103 594 equus
Tidligere eiere
Ridehest Lipizzaner Rødbrun
14:00
Energi
28%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 4979.45

utholdenhet
171.4675
342.94
hurtighet
132.1235
264.25
dressur
1178.1505
2356.30
galopp
138.5815
277.16
trav
615.726
1231.45
hopp
253.6745
507.35
Rase: LipizzanerAlder: 5 år
Dyreart: RidehestHøyde: 157 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 458 kg
Pelstype: Rødbrun Født den: 28/07/2026
Oppdretter: motte

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 11800.41
utholdenhet2002.44  galopp1022.37
hurtighet1542.97  trav2657.05
dressur2704.13  hopp1871.45
BLUP:
-43.72
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Weltall Furuberget
Stammor: S4 sucher
Lipizzaner
25.0%
Nokotahest
25.0%
Tennessee Walker
25.0%
Shetlandsponni
12.5%
Selle Français
12.5%

Dyktighet

utholdenhet
2002.44
2002.44
2002.44
hurtighet
1542.97
1542.97
dressur
2704.13
2704.13
2704.13
galopp
1022.37
1022.37
trav
2657.05
2657.05
2657.05
hopp
1871.45
1871.45
1871.45
Hesten har 1124 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +30, hurtighet: +30, dressur: +30, galopp: +30, trav: +30, sprang: +30


Ridesenter

Frem til:
15. desember 2026
Boks:
boks 1*
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom