motte

Ansiennitet : 422 dager
Generell rangering : 155.
Reservere : 103 594 equus
Tidligere eiere
Ridehest Fullblodshest Svart fuks
11:00
Energi
80%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 16915.06

utholdenhet
961.0485
1922.10
hurtighet
1773.316
3546.63
dressur
1588.3435
3176.69
galopp
2260.3075
4520.61
trav
449.7025
899.40
hopp
1424.8105
2849.62
Rase: FullblodshestAlder: 20 år 4 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 166 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 472 kg
Pelstype: Svart fuks Født den: 21/07/2026
Oppdretter: motte Gevinst: 1 177 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0022
Travløp 0391
Terreng 0762
Sprangridning 0902
Dressur 0112
Genetisk potensial Totalt: 13972.49
utholdenhet1588.12  galopp3709.79
hurtighet2924.04  trav761.91
dressur2630.14  hopp2358.48
BLUP:
100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
1588.12
1588.12
hurtighet
2924.04
2924.04
2924.04
dressur
2630.14
2630.14
2630.14
galopp
3709.79
3709.79
3709.79
3709.79
trav
761.912
761.912
hopp
2358.49
2358.49
2358.49
Merren har 1340 ferdighetsstjerner.

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique3x3*** Klassisk hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

S13972.49 er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne merren spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 5
arbreStamtre
chevalAvkom