Redemption

Ansiennitet : 846 dager
Generell rangering : 59.
Reservere : 7 452 439 equus
Tidligere eiere
Ridehest Holsteiner Brun
08:00
Energi
94%
Helse
100%
Moral
94%

Ferdigheter

Totalt: 4954.71

utholdenhet
391.915
783.83
hurtighet
441.3295
882.66
dressur
572.5355
1145.07
galopp
282.596
565.19
trav
134.8285
269.66
hopp
654.152
1308.30
Rase: HolsteinerAlder: 3 år
Dyreart: RidehestHøyde: 173 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 508 kg
Pelstype: Brun Født den: 24/07/2026
Oppdretter: Redemption

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 23968.44
utholdenhet3793.95  galopp2735.68
hurtighet4272.31  trav1305.21
dressur5535.60  hopp6325.69
BLUP:
-86.85
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
3793.95
3793.95
3793.95
3793.95
hurtighet
4272.31
4272.31
4272.31
4272.31
dressur
5535.6
5535.6
5535.6
5535.6
5535.6
galopp
2735.68
2735.68
2735.68
trav
1305.21
1305.21
hopp
6325.69
6325.69
6325.69
6325.69
6325.69
6325.69
Merren har 2340 ferdighetsstjerner.

Denne merren har ingen bonuser.


Ridesenter

Jente er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

Informasjon

Jente er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom