huginjenta

Ansiennitet : 52 dager
Generell rangering : 953.
Reservere : 279 469 equus
Tidligere eiere

Pungrotte-piñata

compagnonpinatapossum
18:30
Energi
20%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 1634.54

utholdenhet
176.573
353.15
hurtighet
223.87
447.74
dressur
149.7235
299.45
galopp
134.0375
268.07
trav
42.515
85.03
hopp
90.549
181.10
Rase: Arabisk HestAlder: 12 år 8 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 149 cm
Kjønn: vallakVekt: 447 kg
Pelstype: Svart Født den: 28/07/2026
Oppdretter: huginjenta Gevinst: 8 271 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 011912
Cutting 031318
Trail class 01620
Reining 0445
Western pleasure 0233
Genetisk potensial Totalt: 1711.00
utholdenhet357.26  galopp289.50
hurtighet451.36  trav93.93
dressur323.38  hopp195.57
BLUP:
92.19
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Ouranos
Stammor: Gaia
Arabisk Hest
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
357.26
357.26
hurtighet
451.36
451.36
dressur
323.38
323.38
galopp
289.5
289.5
hopp
195.57
195.57
Hesten har 114 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +15, hurtighet: +15, dressur: +15, galopp: +15, trav: +15, sprang: +15

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

maleVallak

utholdenhet: +8, hurtighet: +8, dressur: +4

sellewestern3x3*** Westernsal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

bridewestern3x3*** Western-hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande2xbleu2** Bandasjer

utholdenhet: +2, hurtighet: +2, dressur: +2, galopp: +2, trav: +2, sprang: +2

pommeorGyllent eple

utholdenhet: +5, hurtighet: +5, dressur: +5, galopp: +5, trav: +5, sprang: +5

compagnonpinatapossumPungrotte-piñata

utholdenhet: +2


Ridesenter

Navn:
Frem til:
29. oktober 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj lin
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 3*** klassisk sal 3*** klassisk hodelag 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne hesten spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

Vestens villskap er en vallak og kan derfor ikke formere seg.
reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom