motte

Ansiennitet : 422 dager
Generell rangering : 155.
Reservere : 102 988 equus
Tidligere eiere
Ridehest Nokotahest Svart
15:15
Energi
28%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 6409.04

utholdenhet
71.3335
142.67
hurtighet
50.317
100.63
dressur
1585.512
3171.02
galopp
134.1885
268.38
trav
1098.638
2197.28
hopp
264.5315
529.06
Rase: NokotahestAlder: 5 år 4 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 150 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 440 kg
Pelstype: Svart Født den: 11/08/2026
Oppdretter: motte

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 17440.90
utholdenhet3007.71  galopp1401.93
hurtighet2121.57  trav4140.56
dressur4005.44  hopp2763.69
BLUP:
-38.44
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: 20 23051.09 Hirundinidae
Stammor: S35 sucher
Nokotahest
37.5%
Tennessee Walker
37.5%
Lipizzaner
12.5%
Shetlandsponni
6.3%
Selle Français
6.3%

Dyktighet

utholdenhet
3007.71
3007.71
3007.71
hurtighet
2121.57
2121.57
2121.57
dressur
4005.44
4005.44
4005.44
4005.44
galopp
1401.93
1401.93
trav
4140.56
4140.56
4140.56
4140.56
hopp
2763.69
2763.69
2763.69
Merren har 1688 ferdighetsstjerner.

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4


Ridesenter

S96 er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

Informasjon

Neste bedekning: 6 år 2 måneder
reproductionBedekninger: 2
arbreStamtre
chevalAvkom