wikaila

Ansiennitet : 305 dager
Generell rangering : 333.
Reservere : 587 254 equus
Tidligere eiere
Ridehest Nokotahest Skimlet
08:00
Energi
94%
Helse
100%
Moral
94%

Ferdigheter

Totalt: 28303.75

utholdenhet
2458.234
4916.47
hurtighet
1652.1855
3304.37
dressur
3292.6925
6585.39
galopp
932.5795
1865.16
trav
3576.904
7153.81
hopp
2239.277
4478.55
Rase: NokotahestAlder: 15 år 8 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 148 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 403 kg
Pelstype: Skimlet Født den: 12/08/2026
Oppdretter: wikaila Gevinst: 6 192 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0016
Cutting 01282
Trail class 011156
Reining 0013
Western pleasure 05117
Genetisk potensial Totalt: 23354.80
utholdenhet4062.99  galopp1802.17
hurtighet2728.03  trav5695.87
dressur5365.38  hopp3700.36
BLUP:
100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
4062.99
4062.99
4062.99
4062.99
hurtighet
2728.03
2728.03
2728.03
dressur
5365.38
5365.38
5365.38
5365.38
5365.38
galopp
1802.17
1802.17
1802.17
trav
5695.87
5695.87
5695.87
5695.87
5695.87
hopp
3700.36
3700.36
3700.36
3700.36
Merren har 2279 ferdighetsstjerner.

cravacheRidepisk

dressur: +4, galopp: +9, trav: +9, sprang: +9

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

sellewestern3x3*** Westernsal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

bridewestern3x3*** Western-hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

clochesKopper

hurtighet: +6, dressur: +6, sprang: +6

eperonsSporer

utholdenhet: +9, hurtighet: +9, dressur: +9, galopp: +9, trav: +9, sprang: +9

longeLonge

dressur: +12, galopp: +10, trav: +10

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Anikken er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne merren spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 1
arbreStamtre
chevalAvkom