motte

Ansiennitet : 422 dager
Generell rangering : 155.
Reservere : 103 156 equus
Tidligere eiere
Ridehest Nokotahest Brun
09:00
Energi
25%
Helse
78%
Moral
91%

Ferdigheter

Totalt: 2883.00

utholdenhet
146.6465
293.29
hurtighet
95.4975
191.00
dressur
735.6005
1471.20
galopp
92.2445
184.49
trav
197.944
395.89
hopp
173.566
347.13
Rase: NokotahestAlder: 2 år 8 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 150 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 405 kg
Pelstype: Brun Født den: 27/08/2026
Oppdretter: motte

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 17950.31
utholdenhet3170.73  galopp1503.09
hurtighet2064.81  trav4279.85
dressur4103.64  hopp2828.18
BLUP:
-80.82
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: 20 23051.09 Hirundinidae
Stammor: S41 sucher
Nokotahest
38.2%
Tennessee Walker
38.2%
Knabstruper
13.3%
Islandshest
6.9%
Shetlandsponni
3.4%

Dyktighet

utholdenhet
3170.73
3170.73
3170.73
3170.73
hurtighet
2064.81
2064.81
2064.81
dressur
4103.65
4103.65
4103.65
4103.65
galopp
1503.09
1503.09
trav
4279.85
4279.85
4279.85
4279.85
hopp
2828.18
2828.18
2828.18
Hesten har 1738 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +30, hurtighet: +30, dressur: +30, galopp: +30, trav: +30, sprang: +30


Ridesenter

Frem til:
7. desember 2026
Boks:
boks 1*
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom