motte

Ansiennitet : 422 dager
Generell rangering : 155.
Reservere : 103 594 equus
Tidligere eiere
Ridehest Fullblodshest Fuks
11:15
Energi
87%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 17270.84

utholdenhet
985.409
1970.82
hurtighet
1803.479
3606.96
dressur
1625.8405
3251.68
galopp
2383.969
4767.94
trav
379.6565
759.31
hopp
1457.067
2914.13
Rase: FullblodshestAlder: 13 år 10 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 167 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 470 kg
Pelstype: Fuks Født den: 14/08/2026
Oppdretter: motte Gevinst: 11 924 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0195
Travløp 02010
Terreng 06210
Sprangridning 0111610
Dressur 0020
Genetisk potensial Totalt: 14238.58
utholdenhet1623.73  galopp3775.99
hurtighet2971.84  trav777.74
dressur2684.40  hopp2404.88
BLUP:
100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
1623.73
1623.73
1623.73
hurtighet
2971.84
2971.84
2971.84
dressur
2684.4
2684.4
2684.4
galopp
3775.99
3775.99
3775.99
3775.99
trav
777.744
777.744
hopp
2404.88
2404.88
2404.88
Merren har 1367 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +17, hurtighet: +17, dressur: +17, galopp: +17, trav: +17, sprang: +17

cravacheRidepisk

dressur: +4, galopp: +9, trav: +9, sprang: +9

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique3x3*** Klassisk hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Frem til:
18. desember 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj lin
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 3*** klassisk sal 3*** klassisk hodelag 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne merren spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 1
arbreStamtre
chevalAvkom