silvr

Ansiennitet : 4457 dager
Generell rangering : 2.
Reservere : 44 614 139 equus
Tidligere eiere
Ridehest Lusitano Brun
08:00
Energi
100%
Helse
100%
Moral
94%

Ferdigheter

Totalt: 6361.00

utholdenhet
263.205
526.41
hurtighet
240.1075
480.21
dressur
1540.9455
3081.89
galopp
393.2875
786.58
trav
457.204
914.41
hopp
285.751
571.50
Rase: LusitanoAlder: 2 år
Dyreart: RidehestHøyde: 161 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 368 kg
Pelstype: Brun Født den: 17/08/2026
Oppdretter: silvr

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 21326.72
utholdenhet2570.36  galopp3840.70
hurtighet2344.80  trav4464.88
dressur5315.44  hopp2790.54
BLUP:
-92.84
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2570.36
2570.36
2570.36
hurtighet
2344.8
2344.8
2344.8
dressur
5315.44
5315.44
5315.44
5315.44
5315.44
galopp
3840.7
3840.7
3840.7
3840.7
trav
4464.88
4464.88
4464.88
4464.88
hopp
2790.54
2790.54
2790.54
Hesten har 2077 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +22, hurtighet: +22, dressur: +22, galopp: +22, trav: +22, sprang: +22


Ridesenter

Navn:
Frem til:
22. oktober 2026
Boks:
boks 1* halm

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

pictoalertc kan tilby bedekninger fra 2 år 6 måneder.
Han er bare 2 år år gammel!

Informasjon