Donna

Ansiennitet : 1807 dager
Generell rangering : 9.
Reservere : 58 379 equus
Tidligere eiere
Ridehest Lusitano Blakk
06:30
Energi
76%
Helse
10%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 23084.84

utholdenhet
843.2975
1686.60
hurtighet
517.6645
1035.33
dressur
3488.491
6976.98
galopp
2510.432
5020.86
trav
2924.945
5849.89
hopp
1257.5905
2515.18
Rase: LusitanoAlder: 20 år 2 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 162 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 20 kg
Pelstype: Blakk Født den: 18/08/2026
Oppdretter: Donna Gevinst: 358 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 02000
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 23092.72
utholdenhet2775.83  galopp4157.72
hurtighet2540.06  trav4838.74
dressur5772.07  hopp3008.30
BLUP:
100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2775.83
2775.83
2775.83
hurtighet
2540.06
2540.06
2540.06
dressur
5772.07
5772.07
5772.07
5772.07
5772.07
galopp
4157.72
4157.72
4157.72
4157.72
trav
4838.74
4838.74
4838.74
4838.74
4838.74
hopp
3008.3
3008.3
3008.3
Merren har 2252 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +9, hurtighet: +9, dressur: +9, galopp: +9, trav: +9, sprang: +9

selleclassique1x1* Klassisk sal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

brideclassique1x1* Klassisk hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Frem til:
20. oktober 2026
Boks:
boks 1* halm

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne merren spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

Not who I was er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
reproductionBedekninger: 4
arbreStamtre
chevalAvkom