Donna

Ansiennitet : 1807 dager
Generell rangering : 9.
Reservere : 58 379 equus
Tidligere eiere
Ridehest Lusitano Palomino
06:30
Energi
76%
Helse
14%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 22504.56

utholdenhet
846.3335
1692.67
hurtighet
518.4525
1036.90
dressur
3507.018
7014.04
galopp
2523.3985
5046.80
trav
2940.4815
5880.96
hopp
916.5975
1833.19
Rase: LusitanoAlder: 14 år 10 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 162 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 20 kg
Pelstype: Palomino Født den: 19/08/2026
Oppdretter: silvr Gevinst: 360 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 02000
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 23260.95
utholdenhet2796.87  galopp4187.52
hurtighet2559.00  trav4874.17
dressur5814.32  hopp3029.07
BLUP:
100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2796.87
2796.87
2796.87
hurtighet
2559
2559
2559
dressur
5814.32
5814.32
5814.32
5814.32
5814.32
galopp
4187.52
4187.52
4187.52
4187.52
trav
4874.17
4874.17
4874.17
4874.17
4874.17
hopp
3029.07
3029.07
3029.07
Hesten har 2268 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +9, hurtighet: +9, dressur: +9, galopp: +9, trav: +9, sprang: +9

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique1x1* Klassisk hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Frem til:
20. oktober 2026
Boks:
boks 1* halm

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne hesten spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

bryllupssang banger er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
reproductionBedekninger: 5
arbreStamtre
chevalAvkom