Alva

Ansiennitet : 2336 dager
Generell rangering : 40.
Reservere : 4 821 812 equus
Tidligere eiere
Føll Fullblodshest Rødskimmel
09:00
Energi
85%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 5131.07

utholdenhet
293.355
586.71
hurtighet
535.7075
1071.41
dressur
484.5235
969.05
galopp
678.828
1357.66
trav
139.72
279.44
hopp
433.4025
866.80
Rase: FullblodshestAlder: noen timer
Dyreart: RidehestHøyde: 100 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 100 kg
Pelstype: Rødskimmel Født den: 20/08/2026
Oppdretter: Alva

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 24811.77
utholdenhet2837.09  galopp6565.07
hurtighet5180.92  trav1351.26
dressur4685.91  hopp4191.52
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2837.09
2837.09
2837.09
hurtighet
5180.92
5180.92
5180.92
5180.92
5180.92
dressur
4685.91
4685.91
4685.91
4685.91
4685.91
galopp
6565.07
6565.07
6565.07
6565.07
6565.07
6565.07
trav
1351.26
1351.26
hopp
4191.52
4191.52
4191.52
4191.52
Hesten har 2425 ferdighetsstjerner.

Denne hesten har ingen bonuser.


Ridesenter

Ridehest Svart fuks
C er yngre enn 6 måneder gammel og bor fortsatt med moren sin, så du behøver ikke å plassere den på et ridesenter.

Trening

pictoalertC kan trene fra 2 år.
Han er bare noen timer år gammel!

Reproduksjon

pictoalertC kan tilby bedekninger fra 2 år 6 måneder.
Han er bare noen timer år gammel!

Informasjon