Mildal

Ansiennitet : 213 dager
Generell rangering : 406.
Reservere : 4 047 286 equus
Tidligere eiere
Ridehest Misakiponni Fuks
19:00
Energi
22%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 1535.99

utholdenhet
452.313
904.63
hurtighet
63.8555
127.71
dressur
141.0795
282.16
galopp
39.9305
79.86
trav
65.8145
131.63
hopp
5
10.00
Rase: MisakiponniAlder: 3 år
Dyreart: RidehestHøyde: 136 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 389 kg
Pelstype: Fuks Født den: 20/08/2026
Oppdretter: Mildal

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0000
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetisk potensial Totalt: 8270.08
utholdenhet1323.49  galopp1320.13
hurtighet1238.53  trav1279.77
dressur1699.19  hopp1408.97
BLUP:
-66.85
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
1323.49
1323.49
hurtighet
1238.53
1238.53
dressur
1699.19
1699.19
1699.19
galopp
1320.13
1320.13
trav
1279.77
1279.77
hopp
1408.97
1408.97
Hesten har 769 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +12, hurtighet: +12, dressur: +12, galopp: +12, trav: +12, sprang: +12


Ridesenter

Frem til:
23. november 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj halm
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 3*** klassisk sal 3*** klassisk hodelag 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne hesten spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom