Aarnes

Ansiennitet : 5234 dager
Generell rangering : 20.
Reservere : 932 735 equus
Tidligere eiere
Ridehest Selle Français Linfarget fuks
12:00
Energi
57%
Helse
100%
Moral
89%

Ferdigheter

Totalt: 31863.02

utholdenhet
2101.4155
4202.83
hurtighet
3736.688
7473.38
dressur
2992.0845
5984.17
galopp
1428.147
2856.29
trav
1454.694
2909.39
hopp
4218.483
8436.97
Rase: Selle FrançaisAlder: 12 år 4 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 170 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 496 kg
Pelstype: Linfarget fuks Født den: 20/08/2026
Oppdretter: Taliyah Gevinst: 2 475 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0001
Sprangridning 0211
Dressur 0000
droite
Genetisk potensial Totalt: 24797.81
utholdenhet3217.09  galopp2579.80
hurtighet5726.52  trav2224.65
dressur4583.88  hopp6465.87
BLUP:
100.00
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: c 733 past & present
Stammor: håppe past & present
Selle Français
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
3217.09
3217.09
3217.09
3217.09
hurtighet
5726.52
5726.52
5726.52
5726.52
5726.52
dressur
4583.88
4583.88
4583.88
4583.88
galopp
2579.8
2579.8
2579.8
trav
2224.65
2224.65
2224.65
hopp
6465.87
6465.87
6465.87
6465.87
6465.87
6465.87
Merren har 2422 ferdighetsstjerner.

selleclassique1x1* Klassisk sal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

brideclassique1x1* Klassisk hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

falabellaFalabella

utholdenhet: +9, dressur: +8, sprang: +7

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

f 744 er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne merren spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

f 744 er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
Neste bedekning: 13 år
reproductionBedekninger: 5
arbreStamtre
chevalAvkom