Aarnes

Ansiennitet : 5234 dager
Generell rangering : 20.
Reservere : 126 108 equus
Tidligere eiere
Ridehest Selle Français Brun
08:00
Energi
80%
Helse
100%
Moral
92%

Ferdigheter

Totalt: 29955.23

utholdenhet
1946.047
3892.09
hurtighet
3461.0805
6922.16
dressur
2771.827
5543.65
galopp
1544.741
3089.48
trav
1347.4285
2694.86
hopp
3906.4915
7812.98
Rase: Selle FrançaisAlder: 9 år
Dyreart: RidehestHøyde: 169 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 485 kg
Pelstype: Brun Født den: 20/08/2026
Oppdretter: Aarnes Gevinst: 2 704 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0054
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 0141
Dressur 0000
droite
Genetisk potensial Totalt: 24834.02
utholdenhet3221.12  galopp2583.98
hurtighet5735.28  trav2227.73
dressur4591.47  hopp6474.43
BLUP:
100.00
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Womanizer past & present
Stammor: Tsunami past & present
Selle Français
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
3221.12
3221.12
3221.12
3221.12
hurtighet
5735.28
5735.28
5735.28
5735.28
5735.28
dressur
4591.48
4591.48
4591.48
4591.48
4591.48
galopp
2583.98
2583.98
2583.98
trav
2227.73
2227.73
2227.73
hopp
6474.43
6474.43
6474.43
6474.43
6474.43
6474.43
Merren har 2427 ferdighetsstjerner.

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique3x3*** Klassisk hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

falabellaFalabella

hurtighet: +8, dressur: +7, galopp: +9

tapisclassique2xvioletblanc2** klassisk salunderlag

utholdenhet: +2, hurtighet: +2, dressur: +2, galopp: +2, trav: +2, sprang: +2

bonnet2xvioletblanc2** Ørehette

utholdenhet: +2, hurtighet: +2, dressur: +2, galopp: +2, trav: +2, sprang: +2

bande2xviolet2** Bandasjer

utholdenhet: +2, hurtighet: +2, dressur: +2, galopp: +2, trav: +2, sprang: +2

bonuscouleurFarge

utholdenhet: +2, hurtighet: +2, dressur: +2, galopp: +2, trav: +2, sprang: +2


Ridesenter

Feedback er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne merren spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

Feedback er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
Neste bedekning: 9 år 10 måneder
reproductionBedekninger: 2
arbreStamtre
chevalAvkom