barracuda

Ansiennitet : 203 dager
Generell rangering : 512.
Reservere : 527 534 equus
Tidligere eiere
Ridehest Fransk traver Svart fuks
11:00
Energi
77%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 107.86

utholdenhet
15.0855
30.17
hurtighet
14.259
28.52
dressur
4.4105
8.82
galopp
0
0.00
trav
20.1725
40.34
hopp
0
0.00
Rase: Fransk traverAlder: 8 år
Dyreart: RidehestHøyde: 160 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 468 kg
Pelstype: Svart fuks Født den: 21/08/2026
Oppdretter: barracuda

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 6398.17
utholdenhet1040.38  galopp897.32
hurtighet983.38  trav1087.03
dressur1367.34  hopp1022.72
BLUP:
-41.69
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: //
Stammor: w236
Fransk traver
38.9%
Hanoveraner
25.8%
Nokotahest
14.0%
Islandshest
10.9%
Quarter Horse
10.5%

Dyktighet

utholdenhet
1040.38
1040.38
hurtighet
983.38
983.38
dressur
1367.34
1367.34
galopp
897.32
897.32
trav
1087.03
1087.03
hopp
1022.72
1022.72
Hesten har 583 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +30, hurtighet: +30, dressur: +30, galopp: +30, trav: +30, sprang: +30

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8


Ridesenter

Frem til:
24. november 2026
Boks:
boks 1*
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom