silvr

Ansiennitet : 4457 dager
Generell rangering : 2.
Reservere : 44 594 921 equus
Tidligere eiere
Ponni Welsh Fuks
08:00
Energi
100%
Helse
100%
Moral
94%

Ferdigheter

Totalt: 6312.07

utholdenhet
380.2095
760.42
hurtighet
469.542
939.08
dressur
425.449
850.90
galopp
1500.699
3001.40
trav
122.7695
245.54
hopp
257.3655
514.73
Rase: WelshAlder: 2 år
Dyreart: PonniHøyde: 132 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 302 kg
Pelstype: Fuks Født den: 24/08/2026
Oppdretter: silvr

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 21973.04
utholdenhet3712.99  galopp5807.66
hurtighet4585.37  trav1198.92
dressur4154.77  hopp2513.33
BLUP:
-92.84
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
3712.99
3712.99
3712.99
3712.99
hurtighet
4585.37
4585.37
4585.37
4585.37
dressur
4154.77
4154.77
4154.77
4154.77
galopp
5807.66
5807.66
5807.66
5807.66
5807.66
trav
1198.92
1198.92
hopp
2513.33
2513.33
2513.33
Merren har 2140 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +22, hurtighet: +22, dressur: +22, galopp: +22, trav: +22, sprang: +22


Ridesenter

Navn:
Frem til:
26. oktober 2026
Boks:
boks 1* halm

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

pictoalertf kan formere seg fra 2 år 6 måneder.
Hun er bare 2 år år gammel!

Informasjon