lavieestbelle

Ansiennitet : 85 dager
Generell rangering : 397.
Reservere : 87 669 equus
Tidligere eiere
Ridehest Marwari Rødbrun tobiano
08:00
Energi
94%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 4956.13

utholdenhet
129.972
259.94
hurtighet
621.174
1242.35
dressur
247.5875
495.18
galopp
1234.254
2468.51
trav
60.85
121.70
hopp
184.229
368.46
Rase: MarwariAlder: 4 år 2 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 160 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 455 kg
Pelstype: Rødbrun tobiano Født den: 03/09/2026
Oppdretter: lavieestbelle Gevinst: 70 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0001
Sprangridning 0001
Dressur 0010
Genetisk potensial Totalt: 11762.91
utholdenhet2355.28  galopp2942.56
hurtighet2004.86  trav1053.49
dressur1884.13  hopp1522.59
BLUP:
-47.26
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2355.28
2355.28
2355.28
hurtighet
2004.86
2004.86
2004.86
dressur
1884.13
1884.13
1884.13
galopp
2942.56
2942.56
2942.56
trav
1053.49
1053.49
hopp
1522.59
1522.59
Hesten har 1120 ferdighetsstjerner.

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique3x3*** Klassisk hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

M 11762.91 er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne hesten spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom