Taliyah

Ansiennitet : 2395 dager
Generell rangering : 6.
Reservere : 13 651 equus
Tidligere eiere
Ridehest Selle Français Blakk
08:00
Energi
86%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 29728.83

utholdenhet
1960.092
3920.18
hurtighet
3497.586
6995.17
dressur
2795.442
5590.88
galopp
1310.8515
2621.70
trav
1356.1995
2712.40
hopp
3944.244
7888.49
Rase: Selle FrançaisAlder: 12 år 10 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 170 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 480 kg
Pelstype: Blakk Født den: 25/08/2026
Oppdretter: Aarnes Gevinst: 971 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0000
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0000
Western pleasure 02000
Genetisk potensial Totalt: 25117.60
utholdenhet3258.13  galopp2613.34
hurtighet5801.34  trav2254.32
dressur4646.68  hopp6543.79
BLUP:
100.00
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: c 113.35 past & present
Stammor: f 25108.72 past & present
Selle Français
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
3258.13
3258.13
3258.13
3258.13
hurtighet
5801.34
5801.34
5801.34
5801.34
5801.34
dressur
4646.68
4646.68
4646.68
4646.68
4646.68
galopp
2613.34
2613.34
2613.34
trav
2254.32
2254.32
2254.32
hopp
6543.79
6543.79
6543.79
6543.79
6543.79
6543.79
Merren har 2455 ferdighetsstjerner.

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

sellewestern3x3*** Westernsal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

bridewestern3x3*** Western-hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

f 117.60 er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne merren spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

f 117.60 er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
Neste bedekning: 13 år 8 måneder
reproductionBedekninger: 2
arbreStamtre
chevalAvkom