Arctic

Ansiennitet : 361 dager
Generell rangering : 108.
Reservere : 1 148 182 equus
Tidligere eiere
Føll Nokotahest Svart
09:15
Energi
100%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 4327.77

utholdenhet
285.42
570.84
hurtighet
243.337
486.67
dressur
572.351
1144.70
galopp
129.5855
259.17
trav
486.3825
972.76
hopp
446.8065
893.61
Rase: NokotahestAlder: 2 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 91 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 100 kg
Pelstype: Svart Født den: 26/08/2026
Oppdretter: Arctic

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 20927.29
utholdenhet2760.35  galopp1253.24
hurtighet2353.35  trav4703.89
dressur5535.31  hopp4321.14
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2760.35
2760.35
2760.35
hurtighet
2353.35
2353.35
2353.35
dressur
5535.31
5535.31
5535.31
5535.31
5535.31
galopp
1253.24
1253.24
trav
4703.89
4703.89
4703.89
4703.89
4703.89
hopp
4321.15
4321.15
4321.15
4321.15
Hesten har 2037 ferdighetsstjerner.

cravacheRidepisk

dressur: +4, galopp: +9, trav: +9, sprang: +9


Ridesenter

Ridehest Svart
H 20927.29 schubs er yngre enn 6 måneder gammel og bor fortsatt med moren sin, så du behøver ikke å plassere den på et ridesenter.

Trening

pictoalertH 20927.29 schubs kan trene fra 2 år.
Han er bare 2 måneder år gammel!

Reproduksjon

pictoalertH 20927.29 schubs kan tilby bedekninger fra 2 år 6 måneder.
Han er bare 2 måneder år gammel!

Informasjon