Donna

Ansiennitet : 1811 dager
Generell rangering : 9.
Reservere : 105 477 equus
Tidligere eiere
Føll Selle Français Svart fuks
08:00
Energi
100%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 7681.77

utholdenhet
498.907
997.81
hurtighet
886.3405
1772.68
dressur
710.4995
1421.00
galopp
400.433
800.87
trav
345.926
691.85
hopp
998.7795
1997.56
Rase: Selle FrançaisAlder: 1 år
Dyreart: RidehestHøyde: 151 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 245 kg
Pelstype: Svart fuks Født den: 01/09/2026
Oppdretter: Donna

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

chronos' timeglass
Genetisk potensial Totalt: 25238.28
utholdenhet3275.02  galopp2625.67
hurtighet5829.81  trav2266.23
dressur4670.29  hopp6571.25
BLUP:
-97.47
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: C230 past & present
Stammor: f past & present
Selle Français
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
3275.02
3275.02
3275.02
3275.02
hurtighet
5829.81
5829.81
5829.81
5829.81
5829.81
dressur
4670.29
4670.29
4670.29
4670.29
4670.29
galopp
2625.67
2625.67
2625.67
trav
2266.24
2266.24
2266.24
hopp
6571.25
6571.25
6571.25
6571.25
6571.25
6571.25
Hesten har 2467 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +13, hurtighet: +13, dressur: +13, galopp: +13, trav: +13, sprang: +13


Ridesenter

Navn:
Frem til:
27. november 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj lin
Fordeler:
fôr havre gulrot 3*** klassisk sal 3*** klassisk hodelag 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

pictoalertc kan trene fra 2 år.
Han er bare 1 år år gammel!

Reproduksjon

pictoalertc kan tilby bedekninger fra 2 år 6 måneder.
Han er bare 1 år år gammel!

Informasjon